20 ápr 2015
április 20, 2015

Sikert sikerre halmoznak úszóink

0 Hozzászólás

Sós Luca az Érdi Úszó Sport Kft versenyzője a Német Nemzetközi Bajnokságon vett részt a Magyar Paraúszó Válogatott tagjaként Berlinben.
A pénteki napon a 100 méteres pillangóúszásban megúszta az olimpiai kvalifikációs szintet a 2016-os Riói Paraolimpiára.
Szombaton pedig 200 méteres pillangóúszásban állt rajthoz, ahol 2:34,70-es időeredménnyel új Európa Csúcsot állított fel amely egyben Kontinens Csúcsot is jelent, amiben Ázsia is benne van.

Tekauer Márk szintén az Érdi Úszó Sport Kft versenyzője aki a Gymnasiadén a Középiskolai Úszó Világbajnokságon szerepel a magyar válogatott tagjaként a lengyelországi Poznanban. Márk a szombati napon 50 méteres pillangóúszásban állt rajthoz és hatalmas egyéni csúccsal 25,78 mp-es időeredménnyel a harmadik helyet szerezte meg.

A vasárnapi napon Tekauer Márk az Érdi Úszó Sport Kft versenyzője a poznani Középiskolai Úszó Világbajnokságon 100 méteres pillangóúszásban 55,68 másodperces időeredménnyel aranyérmet szerzett! Majd a verseny utolsó számában a Magyar Válogatott tagjaként 4X100 méteres vegyes váltóban szintén első helyezést szerzett!