14 júl 2019
július 14, 2019

A végére is jutott erő

0 Hozzászólás

Öt egyéni csúcsot értek el az Érdi Úszó Sport Kft. fiatal versenyzői a debreceni cápa országos bajnokság záró napján.

A Gasparics Zalán által már két-két ezüst- és bronzérmet hozó debreceni korosztályos ob utolsó napjára is jutótt még energia, hiszen öt egyéni csúcs is született érdi részről.

200 méter gyorson Gasparics Zalán ezúttal nem jutott döntőbe, 2:19,31-es idővel a tizennegyedik helyet szerezte meg. Ezt követően 100 méter pillangón ugyan az előfutamok során jelentősen, 2,51 másodperccel javította meg eddigi legjobbját, amellyel ötödik lett, de a döntőben nem tudta megismételni a délelőtti teljesítményt, s nyolcadikként érte a falat. Mellette Angyal Kitti 23. helyen, Hegedűs Anna pedig új egyéni rekordot elérve 27. helyen végzett.

400 méter vegyesen mindhárom érdi csúcsot úszott, Angyal Kitti például 18,5 másodpercet javított eddigi legjobbján, így 20. helyen végzett, míg Hegedűs anna közel öt másodperces javítás után végzett közvetlenül Angyal mögött. Treuer Ádám pedig szintén közel tíz másodperccel múlta felül eddigi legjobbját és ez a 26. helyre volt elegendő.

A verseny részletes eredményei ide kattintva érhetőek el!